Hátsó kerék felni 10" 4x90mm tengely 12 - fekete komplett
Kód: PIT01836Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méret: | 1,4 × 10 |
| Külső átmérő: | 270 mm |
| Külső szélesség: | 52 mm |
| Belső szélesség: | 37 mm |
| Belső tengelyfurat: | 12 mm |
| Lyuk hossza: | 115 mm |
| Agy hossza: | 140 mm |
| Csapágytípus: | 6001 RS ( 27 mm × 12 mm × 12 mm ) |
| Guffer típusa: | TC 20 × 32 × 5 × 10 |
| Lyuk a rozetta rögzítéséhez: | 8 mm |
| A lyukak távolsága a rozettán: | 64 mm × 64 mm × 64 mm × 64 mm / 90 mm × 90 mm |
| A rozetta tárolási átmérője: | 58 mm |
| Csapágyátmérő a dobfékpofán: | 80 mm |
| Tüskék hossza: | 70 mm |
| A hegyek átmérője: | 3 mm |
| Tüskék száma: | 28 db |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
