Hátsó kerék 2,50-10" minicross - komplett
Kód: PIT02814Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Gumiabroncsméretek: | 2,50-10 |
| Külső átmérő (gumi): | 375 mm |
| Külső átmérő (tárcsa): | 275 mm |
| Szélesség (gumi): | 60 mm |
| Belső lyuk: | 12 mm |
| Belső rögzítés a csapágyra: | 28 mm |
| Csapágy típusa: | 6001RS |
| Lyuk hossza: | 90 mm |
| Furat a féktárcsa/rozetta rögzítéséhez: | M6 |
| A féktárcsa / rozetta furatainak távolsága: | 42 mm × 42 mm × 42 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
