Hátsó kerék 18 x 9,50 - 8" - tárcsa 3x78 mm
Kód: PIT02261Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 18 × 9,50 - 8" |
| Profil / magasság / : | 18 |
| Szélesség: | 9.50 |
| Belső átmérő: | 8" |
| Betöltési index: | 29 |
| Sebességindex: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 8 mm |
| Szelep típusa | AV (autoszelep) |
| Belső lemezlyuk: | 54 mm |
| Furatok távolsága: | 3 × 78 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
