Halogén izzó H1 12V 55W P14.5s
Kód: PIT01261Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 59 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 8 mm |
| Átmérő (ujjak): | 24 mm |
| Izzó típusa: | - |
| Ujj típusa: | H1 |
| Szálak száma: | 1 |
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Teljesítmény: | 55 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
