Halogén izzó 12V H7 55W PX26d TAKO
Kód: PIT02649Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 57 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 11 mm |
| Átmérő (ujjak): | 34 mm |
| Izzó típusa: | PX26d |
| Ujj típusa: | H7 |
| Szálak száma: | 1 |
| Tápfeszültség: | 12 V |
| Teljesítmény: | 55 W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
