Halogén izzó 12V H4 18W P43T
Kód: PIT00237Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 75 mm |
| Átlagos ( bankok ): | 16 mm |
| Átmérő (ujjak): | 43 mm |
| Izzó típusa: | P43T |
| Ujj típusa: | H4 |
| Szálak száma: | 2 |
| Tápfeszültség: | 12V |
| Teljesítmény: | 18W / 18W |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
