Hall szenzor YAMAHA JOG 49cc
Kód: PIT02254Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 25,5 mm |
| Szélesség (teljes): | 45 mm |
| Szélesség (érzékelő): | 27 mm |
| Vastagság (összesen): | 27 mm |
| Vastagság ( érzékelő ): | 23 mm |
| Az érzékelő szonda átmérője: | 5,5 mm |
| Csatlakozó szélessége: | 2 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 5 × 9 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 33 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
