Hall szenzor VESPA 50cc
Kód: PIT02257Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 25 mm |
| Szélesség (teljes): | 44 mm |
| Szélesség (érzékelő): | 27 mm |
| Vastagság (összesen): | 24 mm |
| Vastagság ( érzékelő ): | 23 mm |
| Az érzékelő szonda átmérője: | 6 mm |
| Csatlakozó szélessége: | 1 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 5,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 33 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
