Hall érzékelő SHINERAY
Kód: PIT01217Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (teljes): | 30 mm |
| Szélesség (teljes): | 48 mm |
| Szélesség (érzékelő): | 23 mm |
| Vastagság (összesen): | 35 mm |
| Vastagság ( érzékelő ): | 21 mm |
| Az érzékelő szonda átmérője: | 5 mm |
| Kábel hossza: | 430 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 5,5 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 32 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
