Gyújtógyertya NGK C6HSA (3228) - M10
Kód: PIT01673Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | NGK |
| Típus: | C6HSA |
| Elektróda: | Nikkel |
| Szikrahelyzet: | 1,65 mm |
| Megszakított: | Nem |
| Hossz (teljes): | 64 mm |
| Szál (a fejbe): | M10 x 1 |
| Szál hossza: | 12 mm |
| Meghúzó kulcs: | 16 |
| Csőmenet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 12 Nm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
