Gyújtógyertya DENSO X24ES-U ( 4099 ) - M12
Kód: PIT01260Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | DENSO |
| Típus: | X24ES-U |
| Hossz (teljes): | 75 mm |
| Szál (a fejbe): | M12 x 1 |
| Szál hossza: | 19 mm |
| Meghúzó kulcs: | 18 |
| Cső menet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzás: | 17 Nm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
