Gyújtógyertya DENSO W22MPR-U ( 6043 ) - M14
Kód: PIT00592Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | DENSO |
| Típus: | W22MPR-U |
| Hossz (teljes): | 50 mm |
| Szál (a fejbe): | M14 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzó kulcs: | 19 |
| Csőmenet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzás: | 12 Nm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
