Gyújtás állórész 6 tekercs - Pitbike YX140 & YX160
Kód: PIT00736Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Állórész:
| Csatlakozók száma: | 5 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 + 1 + 1 + 1 |
| Tekercsek száma: | 6 |
| A tekercsek külső átmérője: | 85 mm |
| Az alumínium burkolat külső átmérője: | 115 mm |
| Telepítés a guferóra: | 30 mm |
| Telepítés a guffer típusra: | TC 18,9 × 30 × 5 - 13 |
| Belső átmérő: | 25 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 101 mm |
| Kábel hossza: | 360 mm |
Hall szenzor:
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 23 mm |
| Hossz: | 24,5 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 5 mm |
| A rögzítési furatok osztása: | 35 mm |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
