Gyorstüzelés + indítógomb
Kód: PIT01256Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Gyorstüzelés + indító gomb
► Fogantyú
| Gyorstüzelés hossza + markolat: | 142 mm |
| Markolat hossza: | 110 mm |
| Kormányfurat: | 22 mm |
| Ujj szélessége: | 26 mm |
| Magasság: | 68 mm |
| Kábelhosszúság: | 107 cm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
