Gyertya MS-MARSHAL A6TC - M10
Kód: PIT01678Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | MS-MARSHAL |
| Típus: | A6TC |
| Hossz (teljes): | 64 mm |
| Szál (a fejbe): | M10 x 1 |
| Szál hossza: | 10 mm |
| Meghúzó kulcs: | 16 |
| Menet (csőhöz): | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Meghúzás: | 12 Nm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
