Gyertya AWINA DPR8ENA-9 M12
Kód: PIT00557Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka: | AWINA |
| Típus: | DPR8ENA-9 |
| Hossz (teljes): | 75 mm |
| Szál (a fejbe): | M12 x 1 |
| Szál hossza: | 19 mm |
| Meghúzó kulcs: | 18 |
| Cső menet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
| Ellenállás: | 5 kOhm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
