Gyertya AWINA CR7HNS M10
Kód: PIT00564Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Márka | AWINA |
| Típus: | CR7HNS |
| Hossz (teljes): | 64,5 mm |
| Szál (a fejbe): | M10 x 1 |
| Szál hossza: | 10 mm |
| Meghúzó kulcs: | 16 |
| Csőmenet: | M4 |
| Szál hossza: | 7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
