Gyermek biztonsági zár
Kód: PIT00020Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Csapok száma: | 1 + 1 |
| Kábelhosszúság: | 500 mm |
| Átlag ( összességében ): | 37 mm |
| Szerelési átmérő (menet): | M15 |
| Menet hossza: | 10 mm |
| Alkalmas kulcshoz: | 21 |
| Szakítózsinór hossza: | 107 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
