GY6 indítótengely - komplett
Kód: PIT00530Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Szekunder tengely
► Elsődleges tengely
► A szekunder tengely tárolása
► Rugó – másodlagos tengely
Másodlagos tengely
| Fogaskerék félkerék átmérője: | 50 mm |
| Fogaskerék szélessége: | 6 mm |
| Fogak száma: | 16 |
| Tengely hossza: | 157 mm |
| A csapágy átmérője a hajtóműhöz: | 16 mm |
| Tárolási hossz: | 12 mm |
| A tároló átmérője a hangtompítónál: | 14 mm |
| Tárolási hossz: | 50 mm |
| A képernyő átmérője: | 12/13 mm |
| Résidők száma: | 31 |
Tárolás - a szekunder tengely
| Henger hossza: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
Rugó - másodlagos tengely
| Külső átmérő: | 32 mm |
| Belső átmérő: | 17,5 mm |
| Drót átmérő: | 3 mm |
| A rugó belső sugara (horog): |
R6 |
| Rugós kar hossza (L-ko): | 45 mm |
Elsődleges tengely
| Fogaskerék félkerék átmérője: | 101 mm |
| Fogaskerék szélessége: | 4,5 mm |
| Fogak száma: | 37 |
| A fogaskerék átmérője: | 33,5 mm |
| Fogaskerék szélessége: | 15 mm |
| Fogak száma: | 13 |
| Tengely hossza: | 98 mm |
| Tárolási átmérő: | 12 mm |
| Tárolási hossz: | 45 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
