GY6 fejvédő szeleppel - 150cc
Kód: PIT00683Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság: | 70 mm |
| Szélesség | 117 mm |
| Hossz: | 165 mm |
| Külső átmérő csőenként: | 6-7 mm |
| A szeleptömlő külső átmérője: | 14-15 mm |
| A visszacsapó szelep belső átmérője: | 8 mm |
| Szelep rögzítési furatok: | 7 mm |
| A szelep rögzítő furatainak távolsága: | 30 mm |
| A gumiszalag hornyának szélessége (fóka): |
2,5 mm |
| A burkolat rögzítésére szolgáló furatok átmérője: | 7 mm |
| A burkolat rögzítéséhez szükséges furatok távolsága: | 93 × 100 × 78,5 × 126 mm / 144 × 137,5 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
