Gumiabroncsok 6" 80/65-6 KUGOO M4
Kód: PIT02800Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 80/65 - 6" |
| Szélesség: | 80 (78 mm) |
| Profil: | 65 (46 mm) |
| Belső átmérő: | 6" (150 mm) |
| Betöltési index: | - |
| Sebességindex: | - |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Alkatrészek ATV-hez, Pitbike-hoz és rollerekhez |
|---|---|
| Motorkerékpár típusa: | Minibike |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
