Gumiabroncs 20 x 7,00 - 10"
Kód: PIT02662Kapcsolódó termékek
Akció
11 990 Ft
–20 %
Gumiabroncs 145 x 7,00 - 6" - klasszikus
Pillanatnyilag nem elérhető
9 496 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 20 × 7 - 10" |
| Profil / magasság / : | 20 |
| Szélesség: | 7 |
| Belső átmérő: | 10" |
| Betöltési index: | 25 |
| Sebességindex: | J |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
