Gumiabroncs 20 x 10 - 10" - SPORT X
Kód: PIT02753Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 20 × 10 - 10" |
| Profil / magasság / : | 20 |
| Szélesség: | 10 |
| Belső átmérő: | 10" |
| Betöltési index: | 39 |
| Sebességindex: | N |
| Lemezek száma: | 4 |
| Futófelület magassága: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
