Gumiabroncs 19 x 7,00 - 8" - SPORT nyíl
Kód: PIT02549Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 19 × 7 - 8" |
| Szélesség: | 19 |
| Profil: | 7 |
| Belső átmérő: | 8" |
| Betöltési index: | 20 |
| Sebesség index: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
