Gumiabroncs 18 x 9,50 - 8" - SPORT nyíl
Kód: PIT01548Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 18 × 9,50 - 8" vagy 240/50 - 8" |
| Szélesség: | 18 = (240 mm) |
| Profil: | 9,50 = (95 mm) |
| Belső átmérő: | 7" = ( 203,20 mm ) |
| Betöltési index: | 29 |
| Sebesség index: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 14 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
