Gumiabroncs 18 x 9,50 - 8" - Off-road - 1-es típus
Kód: PIT02130Kapcsolódó termékek
Akció
11 990 Ft
–20 %
Gumiabroncs 145 x 7,00 - 6" - klasszikus
Pillanatnyilag nem elérhető
9 496 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 18 × 9,50 - 8" |
| Profil / magasság / : | 18 |
| Szélesség: | 9.50 |
| Belső átmérő: | 8" |
| Betöltési index: | 29 |
| Sebességindex: | F |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
