Gumiabroncs 18 x 11 - 10" - SPORT X
Kód: PIT02278Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 18 × 11 - 10" |
| Profil / magasság / : | 18 |
| Szélesség: | 11 |
| Belső átmérő: | 10" |
| Betöltési index: | 47 |
| Sebességindex: | G |
| Lemezek száma: | - |
| Futófelület magassága: | 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
