Gumiabroncs 15 x 6,50 - 7"
Kód: PIT02262Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Méretek: | 15 × 6,50 - 7" |
| Profil / magasság / : | 15 |
| Szélesség: | 6 |
| Belső átmérő: | 7" |
| Betöltési index: | / |
| Sebességindex: | / |
| Lemezek száma: | 4 PR |
| Futófelület magassága: | 14 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
