Fordulatszámmérő univerzális - digitális
Kód: PIT01977Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | - |
| Kábelek száma: | 4 |
| Kábelhosszúság: | 300 mm |
| Az ébresztőórák átmérője: | 67 mm |
| Hossz: | 56 mm |
| Rögzítési furat: | 10 mm |
| Külső menet: | M12 × 1 |
| Belső 4-él sebesség: | 3 × 3 mm |
| Csatlakozó kábelek: | |
| zöld | ( - ) mínusz |
| fekete | (+) plusz 12V |
| piros fekete | fordulatszámmérő |
| kék és fehér | tartály szintje |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
