Fogaskerék 17z T8F + tengely - minibike
Kód: PIT01515Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Capture wheel
► A rögzítőkerék tengelye
Felvevő kerék:
| Alkalmas lánc típushoz: | T8F |
| Fogak száma: | 17 |
| Külső átmérő: | 47 mm |
| Szélesség: | 4 mm |
| Szélesség (teljes): | 12 mm |
| A belső hornyok átmérője: | 11/14 mm |
Az összekapcsoló kerék tengelye:
| Hossz: | 58 mm |
| Átlagos: | 15 mm |
| Horony átmérője: | 11/14 mm |
| Segerenkénti átlag: | 12,5 mm |
| Tárolási átmérő | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
