Fogaskerék 17T 420H 14/17
Kód: PIT00126Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 17 |
| Típus: | 420 H |
| Szélesség: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 73 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm / 17 mm |
| Helyek száma: | 6 |
| Csavarlyuk átmérője: | M6 |
| A rögzítési furatok osztása: | 30 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
