Fogaskerék 14T 520H 18/20
Kód: PIT03517Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 14 |
| Típus: | 520 H |
| Szélesség: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 77 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm / 20 mm |
| Hornyok száma: | 6 |
| Csavarlyuk átmérője: | M6 |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
