Fogaskerék 13T 520H 18/20 2-es típus
Kód: PIT03515Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 13 |
| Típus: | 520 H |
| Szélesség: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 72 mm |
| Belső átmérő: | 18 mm / 20 mm |
| Hornyok száma: | 6 |
| Csavarlyuk átmérője: | M6 |
| A rögzítési furatok osztása: | 34 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
