Fogaskerék 11T T8F
Kód: PIT00501Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Fogak száma: | 11 |
| Típus: | T8F |
| Fogaskerék szélessége: | 4 mm |
| Teljes szélesség: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 31,5 mm |
| Külső tárolási átmérő: | 17 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm / 14 mm |
| Helyek száma: | 6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
