Feszültségszabályozó 4 + 1 érintkezős - apa
Kód: PIT01361Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 6 - ( 4 - érintett ) |
| Magasság: | 22 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Hossz: | 60 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 56 mm |
| Kábel hossza: | 130 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
