Fénykapcsoló Bashan eredeti típus2
Kód: PIT03329Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 4 |
| Tüskék száma: | 9 + 2 + 1 + 1 |
| Szélesség: | 45 mm |
| Magasság: | 85 mm |
| Mélység: | 84 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Kábel hossza: | 480 mm / 850 mm |
| Szivattyú kar: | Igen |
A kapcsoló a következőkből áll:
Motor kapcsoló KI / BE
Fénykapcsoló 0/1/2
Indítógomb
Irányjelző kapcsoló
Kürt gomb
Fojtó kar
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
