Felső indító javítókészlet 110-125cc
Kód: PIT00032Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Szén 2x
► Műanyag keret
► Rugók 2x
Műanyag keret:
| A keret külső átmérője: | 47 mm |
| A keret belső átmérője: | 25 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6,50 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 35 mm |
Szén:
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 6 mm |
| Hossz: | 8 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 4 mm |
Rugók:
| Átlag: | 6 mm |
| Hossz: | 15 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
