Fékszivattyú - pedálos komplett classic - arany
Kód: PIT00161Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (összesen): | 165 mm |
| Szélesség (teljes): | 26 mm |
| Hossz (összesen): | 70 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 45 mm |
| Menet a szivattyún: | M8 x 40 mm |
| Tömlő hossza: | 250 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 7 mm |
| Holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat (merőlegesen): | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
