Fékszivattyú - lépcsős 2 az 1-ben - szürke
Kód: PIT01032Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Magasság (összesen): | 175 mm |
| Szélesség (teljes): | 22 mm |
| Hossz (összesen): | 62 mm |
| Csavarlyuk átmérője: | 6 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 40 mm / 50 mm |
| Menet a szivattyún: | M8 x 40 mm |
| Rúd hossza: | 60 mm |
| A rögzítőcsap átmérője: | 8 mm |
| Holland: | M10 |
| Belső furat (párhuzamos): | 4 mm |
| Belső furat merőleges: | 3 mm |
| Holland pecsét: | 10 mm - 2 db |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
