Féknyereg javító készlet 30mm
Kód: PIT00181Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► 1x fékhenger
► 1x vékonyabb tömítések
► 1x vastagabb tömítések
► 2x holland tömítés
► 1x féknyereg tároló - rövidebb
► 1x gumicsapágy - rövidebb
► 1x féknyereg tároló - csavar
► 1x gumicsapágy - hosszabb
► 2x bélés mandzsetta
► 1x légtelenítő szelep
► 1x légtelenítő szelep sapka
► 1x gumidugó
Méretek:
| Fékgörgő átmérője: | 30 mm |
| Fékgörgő hossza: | 27 mm |
| A tömítés belső átmérője (vékonyabb): | 30 mm |
| A tömítés külső átmérője (vékonyabb): | 34 mm |
| Tömítés vastagsága (vékonyabb): | 2 mm |
| A tömítés belső átmérője ( vastagabb ): | 30 mm |
| A tömítés külső átmérője (vastagabb): | 36 mm |
| Tömítés vastagsága (vastagabb): | 3 mm |
| Belső átmérő holland tömítés: | 10 mm |
| A légtelenítő szelep hossza: | 30 mm |
| Cérna: | M8 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 8 |
| A féknyereg felszerelése (csavar): | 48 mm |
| Cérna: | M8 |
| Szál hossza: | 8 mm |
| Tárolási átmérő: | 6,30 mm |
| A féknyereg elhelyezése (rövidebb): | 48 mm |
| Téma: | M8 |
| Szál hossza: | 12 mm |
| Tárolási átmérő: | 9 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
