Fékkapcsoló 8,5mm vagy 12mm
Kód: PIT01302Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Hossz (teljes): | 43 mm |
| Hossz (csatlakozók és kapcsoló nélkül): | 24 mm |
| Település átmérő: | 8,5 mm |
| Település átmérő csökkentéssel: | 12 mm |
| A váltás előtti beülepedés átmérője: | 6,5 mm |
| Kapcsoló átmérője: | 3 mm |
| Kapcsoló hossza: | 5 mm |
| A kiemelkedés magassága az átmérőn: | 1 mm |
| A kimenet szélessége az átmérőn: | 3,5 mm |
| A kimenet hossza az átmérőn: | 5,5 mm |
• fékkapcsoló zárva van ( ON ), a gomb megnyomása után kinyílik ( OFF )
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
