Fékkapcsoló 10mm
Kód: PIT01280Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Tüskék száma: | 1 + 1 |
| Hossz (teljes): | 36 mm |
| Hossz (csatlakozók és kapcsoló nélkül): | 25 mm |
| Kapcsoló átmérője: | 2 mm |
| Kapcsoló hossza: | 5 mm |
| A kiemelkedés magassága az átmérőn: | 2 mm |
| A kimenet szélessége az átmérőn: | 2 mm |
| A kimenet hossza az átmérőn: | 2,5 mm |
• fékkapcsoló be van zárva ( BE ), a a gomb kinyílik (KI)
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
