Fékdob tartó + pofák 3 - balra kész
Kód: PIT02192Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
| A lemez átmérője: | 104 mm |
| Pofa átmérője: | 84 mm |
| Pofa szélessége: | 20 mm |
| Belső tengely furat: | 17 mm |
| Belső tárolónyílás: | 20 mm |
| Belső furat a fékkarhoz: | 10 mm |
| Pofatartó átmérője: | 8 mm |
| Pofatartó hossza: | 21 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
