Fékbetét 76x42 és 97x42 - bal oldali
Kód: PIT02786Kapcsolódó termékek
6 175 Ft
–9 %
13 mm-es 2 az 1-ben pedálos fékszivattyú javítókészlet
Raktáron
(1 készlet)
5 560 Ft
Akció
5 192 Ft
–44 %
Fékszivattyú javítókészlet - 12,5 mm
Raktáron
(>5 készlet)
2 887 Ft
Akció
5 316 Ft
–6 %
Első fékdobbetét ATV 110cc - 125cc
Pillanatnyilag nem elérhető
4 952 Ft
Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Bélés - kisebb
► Bélés - nagyobb
Bélés - kisebb
| Magasság (teljes): | 42 mm |
| Szélesség (teljes): | 77 mm |
| Vastagság (összesen): | 7 mm |
| Vastagság (bélés): | 4 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 40 mm |
Bélés - nagyobb
| Magasság (teljes): | 42 mm |
| Szélesség (teljes): | 97 mm |
| Vastagság (összesen): | 7 mm |
| Vastagság (bélés): | 4 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 40 mm |
| Belső sugár: | R6 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
