Fékbetét 56x36 és 88x49 - KINGWAY
Kód: PIT01304Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
Bélés - kisebb
| Magasság (teljes): | 36 mm |
| Szélesség (kiemelkedésekkel): | 56 mm |
| Szélesség (kiemelkedések nélkül): | 49 mm |
| Vastagság (összesen): | 11 mm |
| Vastagság (bélés): | 6 mm |
| Oldalsó kiemelkedések: | 3,5 × 3,5 mm |
Vágja le a "félhold"
| Magasság (teljes): | 49 mm |
| Szélesség (teljes): | 88 mm |
| Vastagság (összesen): | 8 mm |
| Vastagság (bélés): | 5 mm |
| A rögzítőfurat átmérője: | 10 × 11 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 68 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
