Fejvédők ATV / Pitbike 110cc
Kód: PIT01846Termék részletes leírása
Paraméterek:
►Fejvédő - billenők
►Fejvédő jobbra
►Szelepfedél - króm - 2 db
Fejvédő - rockerek
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 64 mm |
| Vastagság: | 11 mm |
| Csap lyuk: | 6,5 mm |
| Furatok távolsága: | 51 × 51 × 51 × 51 mm / 72,5 × 72,5 mm |
Fejvédő – jobbra
| Magasság (teljes): | 92 mm |
| Szélesség (teljes): | 51 mm |
| Vastagság (összesen): | 26 mm |
| Ház átmérője: | 20 mm |
| Az ülésben lévő betét átmérője: | 8 mm |
| Rögzítési furat átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 41 mm × 39 mm × 65,5 mm |
Szelepfedél - króm
| Átlagos: | 40 mm |
| Magasság: | 16 mm |
| Téma: | M29 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 17 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
