Fejvédők ATV / Pitbike 110cc - komplett
Kód: PIT01104Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Paraméterek:
►Fejvédő - billenők
►Vezetőkerék burkolat
►Fejvédő jobbra
►Szelepfedél - króm - 2 db
Fejvédő - rockerek
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Vastagság: | 14 mm |
| Csap lyuk: | 7,5 mm |
| Furatok távolsága: | 51 × 51 × 51 × 51 mm / 72,5 × 72,5 mm |
Vezérműkerék burkolat
| Magasság: | 83 mm |
| Szélesség: | 76 mm |
| Vastagság: | 26 mm |
| Az ülés belső átmérője: | 62 mm |
| Ülés külső átmérője: | 72 mm |
| Téma: | M6 × 15 mm |
Fejvédő – jobbra
| Magasság (teljes): | 79 mm |
| Szélesség (teljes): | 51 mm |
| Vastagság (összesen): | 26 mm |
| Ház átmérője: | 20 mm |
| Az ülésben lévő betét átmérője: | 10 mm |
| Rögzítési furat átmérője: | 7 mm |
| Rögzítési furatok osztása: | 41 mm × 39 mm × 65,5 mm |
Szelepfedél - króm
| Átlagos: | 40 mm |
| Magasság: | 16 mm |
| Téma: | M29 |
| Alkalmas a következő kulcsokhoz: | 17 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
