Fejtömítés és henger 86cc / 47.00mm - Lifan
Kód: PIT00613Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Hengerfejtömítés:
| Magasság ( összesen ): | 105 mm |
| Szélesség (teljes): | 107 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 48 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 7 mm / 2 × 8 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 75 mm × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 107 mm |
| Szélesség (teljes): | 89 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 55 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 8 mm / 1 × 9 × 17 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 17 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 63 mm × 19 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
