Fejtömítés és henger 250cc / 65.50mm - Zongshen
Kód: PIT01976Termék részletes leírása
Paraméterek:
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 126 mm |
| Szélesség (teljes): | 120 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 66 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 8,5 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 80 mm × 15 - 21 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 122 mm |
| Szélesség (teljes): | 92 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 70,5 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 2 × 9 mm / 2 × 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 65 mm × 13 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
