Fej+henger komplett ATV 75cc 47mm
Kód: PIT02259Termék részletes leírása
Paraméterek:
A készlet tartalma:
► Fej
► Szelepek – teljes
► Tömítések fejjel együtt
► rugók
► vezérműtengely
► Rocker karok
&
► Henger
► Dugattyú
► Dugattyúgyűrűk
► Pin
► Segers
► Tömítés a fej alatt
► Tömítés a henger alatt
Fej méretei:
| Szívónyak átmérője: | 22 mm |
| Pin hangköz: | 45 mm |
| Csap átmérője: | M6 |
| Kipufogófúvóka átmérője: | 33 mm |
| Pin térköz: | 45 mm |
| Csap átmérője: | M6 |
| Vezérműtengely hossza: | 73,70 mm |
| Gyertyaszál: | M10 × 1 |
| A fej rögzítéséhez szükséges tűlyukak távolsága: | 50 × 48 mm |
| Vezérműlánc furat: | 75 × 17 mm |
Szívószelep:
| Hossz: | 66 mm |
| Lemezátmérő: | 23 mm |
| Szár átmérő: | 5 mm |
Kipufogó szelep:
| Hossz: | 65 mm |
| Lemezátmérő: | 20 mm |
| Szár átmérője: | 5 mm |
A szelepek beállítása:
| Szívószelep: | 0,10 - 0,15 mm |
| Kipufogószelep: | 0,15 - 0,20 mm |
Henger:
| Tartalom: | 72 cc |
| Szélesség (teljes): | 117 mm |
| Hossz (teljes): | 109 mm |
| Magasság (henger): | 62,5 mm |
| Magasság (betéttel): | 89 mm |
| Belső átmérő ( fúrás ): |
47 mm |
| A betét külső átmérője: | 52,50 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 10 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 74 mm × 18 mm / 63 mm × 16 mm |
| Lyuktávolság: | 46 mm × 50,5 mm × 48,5 mm x 50,0 mm / 68,5 mm x 69,5 mm |
| Lyuk átmérője: | 8 mm |
Dugattyú:
| Magasság: | 42 mm |
| Átlag: | 47 mm |
| A gyűrűk hornyainak száma: | 3 |
| Horony szélessége: | 1,1 mm / 1,1 mm / 2,1 mm |
| Horonymélység: | 2,5 mm |
| Dugattyúcsap furata: | 13 mm |
Dugattyúgyűrűk:
| Számol: | 5 db |
Dugattyúcsap:
| Hossz: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Belső átmérő: | 9 mm |
Hengerfejtömítés:
| Magasság (teljes): | 107 mm |
| Szélesség (teljes): | 105 mm |
| Vastagság: | 1,50 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 48,50 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 1 × 7 mm / 2 × 8 mm / 1 × 13 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 19 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 75 × 18 mm |
Tömítés a henger alatt:
| Magasság (teljes): | 107 mm |
| Szélesség (teljes): | 90 mm |
| Vastagság: | 0,6 mm |
| Hengerfurat átmérője: | 57 mm |
| Csaplyukak átmérője: | 3 × 8 mm / 1 × 17 × 8 mm |
| Olajlyuk átmérője: | 16 mm |
| A vezérműlánc furatának átmérője: | 62 × 19 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
